Oferty pracy

Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowiskach:

Samodzielny Monter/Serwisant

Opis stanowiska:

  • Montaż systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
  • Serwis urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
  • Opieka nad systemami objętymi stałą konserwacją, usuwanie awarii, diagnostyka, naprawy.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub pokrewnym
  • znajomość branży klimatyzacji
  • dobra organizacja pracy
  • sumienność przy realizacji powierzonych prac
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność czytania rysunków technicznych

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP "E"
  • certyfikat f-gazowy

Oferujemy:

  • Pracę na stały etat po okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem z dopiskiem „Monter/serwisant” na adres: biuro@klimasystems.pl

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833)”.

Pomocnik Montera/Serwisanta

  • Montaż systemów klimatyzacyjnych
  • Serwis urządzeń klimatyzacyjnych

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w branży

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem z dopiskiem „Pomocnik montera/serwisanta” na adres:
biuro@klimasystems.pl

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o
Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833)”.

Klimatyzacja FujitsuKlimatyzacja SamsungKlimatyzacja LGKlimatyzacja AuxKlimatyzacja Toshiba